środa, 22 maja 2013

M60 Patton


Ponad miesiąc temu wyszła na jaw informacja o istnieniu specjalnych czołgów, które będzie można wygrać w jakimś evencie na CW.

No i doczekaliśmy się.

LINK

Pierwszy w kolejce okazał się M60 Patton.

Razem z czołgiem do wygrania masa unikalnych medali, a ja chciałbym tylko przypomnieć co już wiemy o naszym "cyklopie".

charakterystyka
nowe pojazdy
Object 907, VK7201, M60 Patton
unikatowe tiery X, jako nagroda 
Miejmy nadzieję, że WG nigdy nie pokusi się o wprowadzenie ich do sklepu za ich realną wartość, czyli 22.500g i nie zrobi się z nich drugi Type 59 G.

5 komentarzy:

 1. Ale czemu mieliby je wprowadzac do sklepu? TO NIE JEST CZOŁG PREMIUM!!! To normalna 10-tka. Tyle że limitowana, dla nielicznych ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawi mnie czy jak opublikują dokładne zasady nie okaże się, że tylko największe klany mają szanse na m60. Pewnie tak niestety będzie...

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wprowadzą go do sklepu, to potwierdzone na 100% jest, gdzieś się wypowiadali na ten temat. Zresztą, X tier premium, byłby dobrym celem dla nadzianych kasą pomidorów, i tak już wystarczająco ich jeździ w X.
  Nie grałem CW nigdy, ale śmiem przypuszczać, że grają tam w większości ogarnięci ludzie, więc lepiej niech taki otrzyma ten czołg, aniżeli pomidor z 16k bitew i 500 WN7.

  OdpowiedzUsuń
 4. Oczywiście zgadzam się z tym. Musisz jednak pamiętać, że są ludzie w miarę ogarnięci, którzy wstąpili jakiś czas temu do konkretnego klanu (nie jednego z największych/najlepszych) i w sumie grają tam cały czas z pełną świadomością, ze w walce z QV, SBP czy 1PAD większych szans nie mają. Z powodu przywiązania, świetnej atmosfery czy może jeszcze wielu innych po prostu nie chcą opuszczać grupy i przenieść się do jednego z topowych. O to mniej więcej chodziło mi w pierwszym poście. Chciałbym, żeby te mniejsze i zdecydowanie słabsze klany również miały szanse zgarnięcia M60. Zobaczy co przyniesie opublikowanie dokładnych zasad.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na stronie WG masz napisane kto i za co zgarnie M60, zresztą w arcie DoM1N podał linka.

   Usuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.