czwartek, 9 maja 2013

nowe medale w 8.6, cz.II

według HighFlyer'a15:


Medal Drwala

Medal Alaryka

9 komentarzy:

 1. Co mam w tym momencie przed oczami? Nobka 10k bitew nawet nie 500wn6 i pierwsze co robi na murowańce to wypierdala 30 drzew, a potem robi 3 kile, które i tak do skutku nie dochodzą.
  Podsumowując: ja pierdole -.-

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale jak się o tych medalach dowiedzą pomidorki ( mimo koloru sie za takowego nie uważam, no chyba że mam już pomarańcz ;P ), to bitwy tak bedą wygladały.

   Usuń
 2. Dobry wskaźnik poziomu lamerstwa. Chcesz iść do klanu, ale rekruter Ci piszę, że masz za dużo drwali i alaryków, więc się nie nadajesz.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pierwsza zasada ogarniętego czołgisty - nie łam drzew!! Te medale, to dla mnie to tylko kolejny powód żeby trzymać się powyższego. Nie będę miał ani jednego drwala! KTO PRZY ZDROWYCH ZMYSŁACH POWALA 30 DRZEW W JEDNEJ BITWIE, JA SIĘ PYTAM?! Z Alarykiem może być różnie bo wystarczy 1 pomnik.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Maverick to jest rzecz oczywista że drzew sie nie obala. Lecz powiedz to "pomidorom" ja zobaczą że jest medal za obalenie drzew. Bo oczywiscie nie doczytaj.a że trzeba jeszcze 3 fragi miec.

   Usuń
  2. dokładnie najpierw sobie powalą te pieprzone drzewa, a później poczekają jak czołg będzie na jednego strzała.

   Usuń
 4. Takiś mocny ze tylko banowac na shoutboxie potrafisz, ale jak pan tytanowy nalegal to podamy nasze nicki: grabarz1974 fiittii maslakk1994, bylismy w przeciwnej druzynie i mimo to widzielismy jak lamiles...

  OdpowiedzUsuń
 5. Maverick oraz iowa, sorry chłopaki, ale jesteście w błędzie :) Po pierwsze od jakiegoś czasu połamane drzewa dają taki kamuflaż jak i krzaki, a drzewa stojące bodajże nie dają żadnego. W dodatku, jeśli wcześniej w jakimś zalesionym miejscu połamaliście drzewa, ktoś was podświetlił i zniknnęliście z HUDA to utrudniacie arcie namierzenie waszej pozycji.

  Co do gimbazy... Ok. Tu będzie sorry, ale chujowo, bo zawsze znajdzie sie paru takich debili, którzy zamiast brać czynny udział w bitwie i niszczyć przeciwnika to będą radośnie i randomowo śmigali po mapce, żeby tylko wyrżnąć parę drzewek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak samo jak suicide scouty jadący po medal scouta :)

   Usuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.