czwartek, 21 marca 2013

@DoM1N


Jeśli macie jakiś fajny/wyjątkowy materiał, którym chcielibyście się podzielić możecie go śmiało przesłać na adres:

Q&A 21.03.2013

- według strony wot-news.com, test nowego patcha rozpocznie się w kwietniu. Patch jest już gotowy, ale ma już z góry ustaloną datę premiery - "kilka tygodni przed majem"
- Q: "czy jest jakaś szansa, większa niż 0%, aby podczas jakichś ważniejszych zmian w grze przywrócono znaczenie pancerza w walce?" A:"0,001% to więcej niż zero :) Bez komentarza."
- dostaniesz o 1,333 więcej doświadczenia (żeby nie było, jest to mnożnik) gdy sam podświetlasz wroga i zadajesz mu dmg, niż miałbyś nabijać dmg z podświetlenia członka drużyny
- Storm wytłumaczył dlaczego AMX ELC, nie jest nazywany ELC Bis. "AMX to firma, a nie nazwa czołgu. Natomiast Bis oznaczał modyfikację/wariację. Jednakże nasz ELC uwzględnia nie tylko ten jeden wariant pojazdu, dlatego też możemy usunąć "Bis" z nazwy."
- penetracja złotych pocisków bazuje na prawdziwych wartościach penetracji

- "Nad czym będą pracować Chris Taylor i jego studio?" "Na razie bez komentarza, ale nie będziemy ich trzymać jako ekipę rezerwową."
- nowy system kamuflażu (planowany na patch 9.0) jest zupełnie oddzielnym projektem, którego celem jest zwiększenie znaczenia instalowanych modułów dodatkowych i umiejętności oddziaływujących na współczynnik kamuflażu dużych pojazdów.
- nick osoby, która uszkadza nasz czołg pojawia się tylko w przypadku otrzymania trafienia krytycznego, nie zaś w przypadku otrzymywania zwykłych obrażeń. Wprowadzono taki system w celu uniknięcia spamu informacyjnego.
- nie będzie zdjęć z wczesnych testów nowej fizyki (havok). Kiedy zostanie to już ogłoszone, będzie to coś wielkiego, konferencje prasowe i takie tam.
- T-70, zgodnie z historią, nie będzie mógł spełni roli działa przeciwlotniczego
- wentylacja daje bonus do mentora
- nie bedzie "urlopów"/"zawieszeń kont, jeśli nie chcesz grać to nie graj - przeżyjesz bez grania
- jeśli zgłosisz 5 razy jednego gracza podczas meczu, wcale nie pomagasz (zapewne support nie bierze takich spamerskich raportów na poważnie)
- gracze już pytają co będzie prezentem na nowy rok. I jak zwykle SerB im ripostuje: "Mamusie i tatusia też męczycie już w marcu, o to jakie prezenty otrzymacie na gwiazdkę?"
- najwyraźniej naprawiono już błąd przez który tracono medal snajpera w przypadku kiedy sprzymierzony noob "przypadkowo" w nas wjechał
- "śmieszne" osiągnięcia jak np. drwal (za przewracanie drzew) zostały porzucone dawno temu, z powodu obaw przed niewłaściwym zachowaniem podczas bitw

chińskie wyzwanie - WZ-120

Kolejna odsłona chińskiego wyzwania, może jeszcze nie mieliście okazji zagrać WZ-120, ale ten czołg nawet bez topowego działa można dużo namieszać.
1409 expa dało mi 5k złota. Tak więc zamiast wypruwać sobie żyły na niskich tierach, lepiej uzbierać sobie zawczasu wolnego doświadczenia i jak najszybciej robić tier 9 i 10. 
Zysk jest nieporównywalnie większy, konkurencja mniejsza, a kręcenie kosmicznych wyników za 1k złota zostawcie hardcorowcom ;)

Nabieram wprawy w składaniu filmików, tak więc jeśli macie jakiś ciekawy replay możecie go śmiało przesłać na adres: 

nowe pojazdy

Zagraniczne serwisy opublikowały zdjęcia nowych czołgów, które pojawią się w grze.
Zdjęcia podpimpowane, oto one:

VK7201

 Object 907

M60 Patton
 
 VK2001

T-60

T-70

źródło: http://wot-news.com/


M60 Patton "Cyklop" lol - tier X MT
Jestem ciekaw, czy ten reflektor w Pattonie będzie weakspotem xD 
Jeśli jest nie do przebicia, to będzie można zasłaniać włazy w zwarciu ^^

 VK7201 - tier X HT