wtorek, 28 maja 2013

8.6 - test serwer


Test serwer patcha 8.6 startuje 30.05.2013, czyli w ten czwartek.

War Thunder - czołgi, czołgi, cz.II

kolejne fotki od Ryszard_I:Dzień dziecka z CSWL - kody bonusowe

Polski wortal WoT'a zaprasza na dzień dziecka do CSWL w Poznaniu i dodatkowo na zachętę rozdaje kody ^^

Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych w Poznaniu szczyci się jako jeden z lepszych, polskich muzeów z bronią pancerną. Jako, iż jest to Jednostka Wojskowa, zwykły cywil na jej teren wejść nie może - wyjątkiem jest dzień dziecka! 1 czerwca są dni otwarte, podczas których "turyści" mogą zwiedzić muzeum na terenie CSWL, a także zobaczyć liczne pokazy. W tym roku będzie można obejrzeć pierwsze publiczne odpalenie czołgu IS-2, co może być nie lada gratką. Poza tym można liczyć również na inne jeżdżące maszyny (w tym StuG IV, jedyny sprawny na świecie) oraz liczne stoiska. Samo muzeum zawiera sporo eksponatów (w szczególności pochodzenia radzieckiego), dlatego dla prawdziwego fana czołgów odwiedziny tego miejsca są obowiązkowe!

więcej tutaj i tutaj

Na zachętę ode mnie, odpalanie Stalina Drugiego po remoncie, w CSWL:

na wesoło #8

znajdź różnicę:

by maciwi

Q&A 28.05.2013

- w celu odróżnienia od radzieckiego oryginału (T-34-85), Type 58 mógłby mieć zainstalowane KMy na wieży, jednak jego model zawierałby wtedy zbyt wiele polygonów
- "Mgła Wojny" na randomach? Dyskutowaliśmy o tym, ale żadne decyzje jeszcze nie zostały podjęte.
- Q: "SerB powiedz mi dlaczego pomimo rozegranych blisko 17k bitew i tym, że wiesz o grze wszystko, Twoja efektywność w bitwie jest na przeciętnym poziomie?" A:"Ponieważ wole rozwijać się w prawdziwym świecie, a nie w wirtualnym. Czego Tobie również życzę..."
- na czym polega unikalność Type 59? Na tym, że jest już teraz wyjątkowy (nie do kupienia).
- Q: "Gdzie żeście schowali Olgę?" A:"Jest więziona w wysokiej wieży."
- planuje się wprowadzenie obsługi systemu 5.1 i 7.1
- Q:"Dlaczego zwykłe czołgi dostają buffa zarobków, a premium nie? Skąd ta dyskryminacja?" A:"To nie graj czołgami premium."
- biuro odpowiedzialne za WoTa znajduje się w Mińsku, WoWp - Kijowie, WoWs - Petersburgu
- Q:"Dlaczego po zniszczeniu mojego czołgu muszę oglądać przez parę sekund swojego oprawcę?" A:"Żebyś mógł zobaczyć kto Cię zniszczył i poczuć do niego nienawiść."
- tracery zostały wycięte z powodu nielegalnych modów
- E-10 będzie TDkiem