czwartek, 13 czerwca 2013

Q&A 13.06.2013, cz.II

- bardziej realistyczne rykoszety (obecnie, zrykoszetowany pocisk może uszkodzić tylko pojazd od którego się odbił) nie zostaną wprowadzone zbyt szybko, ponieważ dev'si chcą minimalizować obciążenie serwerów
- SerB twierdzi, że nowe mapy są na tyle uniwersalne, że nadają się do gry każdym typem pojazdu
- w przyszłości mniej popularne moduły dodatkowe, takie jak zbiorniki CO2 i mokry magazyn amunicji, także zostaną przerobione podobnie jak osłony PO. Osłony zostały przerobione przy okazji nerf'u art.
- złote pestki nie zostaną usunięte
- za wcześnie, by gadać o charakterystyce 112 - jeszcze nie był odpowiednio przetestowany
- wprowadzone zostaną dynamiczne (w zależności od modułów i umiejętności załogi) charakterystyki czołgów w garażu 
- moduł uszkodzeń działa nie zostanie ujawniony
- szczegółowy model 3D pojazdu (uwzględniający również grubość pancerza) zostanie zaimplementowany w garażu, jednakże położenie modułów wewnętrznych i odległość z jakiej pojazd może być wyspotowany, już nie
- możliwe, że wieża E-100 została przesunięta, aż zanadto - Storm już się tym zajął
- obecna kara expa dla TDków oznacza wolniejsze szkolenie załogi
- Sowiecki MT, T-24 pojawi się w grze jako zwykły pojazd, w kolejnej linii Sowieckiego drzewka

hejt hejt srejt

W sumie najpierw chciałem odpisać na komentarze, ale zmieniłem zdanie.

#1 - "Sam kopiujesz Q&A z FTR, tyle tylko że tłumaczysz. Podstawy angielskiego każdy zna, a pomidorownia nie wie pewnie o istnieniu tego bloga, już nie wspominając o Q&A. Ogólnie nie widziałem żebyś gdzieś dał coś w stylu: przetłumaczono z FTR." 
O bosze bosze, idąc tym samym tropem SilentStalker kopiuje odpowiedzi dev'sów z forum RU, tylko że tłumaczy je google translatorem - a to zbój jeden! To nie wszystko - nie podaje także źródła! Oo
A nie przeeepraszaaam, w linkach coś tam jest, ale kto tam by zaglądał.

I chyba nie oczekujesz, że stworzę tutorial na youtube dla "pomidorowni" jak odnaleźć na blogu zakładkę LINKI.
 

#2 - "no nie przesadzaj z tym plakaniem na kopiowanie, sam walisz translatorem z bloga FTR (for the record) , mało tego - tlumaczysz niektore rzeczy nie znajac frazeologizmow angielskich przez co wynikaja bledy w tlumaczeniu. nie chcialo mi sie zwracac na to uwagi ale skoro juz to poruszasz ..."
Kto tu płacze, no ale skoro to już poruszasz miszczu angielskiego to co tutaj robisz na tym blogu? Nie podoba się to nie wchodź, chyba proste. No chyba, że lubisz S&M i za każdym razem jak przeglądasz te moje przekłady to Ci się żółć przelewa i zgrzytają zęby.
Przecież ju spik englisz so well, so załóż własny blog i tłumacz dla ludu! Przecież wystarczy wrzucić w google translator, phi.
Ah i jedna ważna kwestia:
step 1. http://bit.ly/11Cvnih
step 2. http://bit.ly/11CvWc8
Widzisz różnicę?

#3 - "Dokładnie popieram kolegę wyżej sam ma większość rzeczy pokopiowanych posiada na tym blogu jeszcze badziewnie przetłumaczone a z tego co widze wypisuje tutaj że niby ludzie z WIN niby kopiują coś oglądam WIN i to są porządni ludzie chcesz kogoś oczerniać to zacznij od siebie."
Ok, odmówię 100 zdrowasiek, klęcząc na ziarnach grochu.
Badziewne mówisz, hm, to co robisz tutaj na tym blogu? Nie podoba się to nie czytaj. No chyba, że lubisz S&M. (oppa SerB-style, op op op)
Przepraszam, czy jesteś adwokatem -WIN-? Znasz sprawę?

#4 - "Ja się nie będę wypowiadał bo nie prowadzę żadnej ze stron o czołgch bo mnie to nie interesuje ale pan Dom1n chyba nie wie ze strony typu:
http://ftr.wot-news.com/category/qa/
http://wotagent.blogspot.com/
http://worldoftanks-scrapyard.blogspot.com/2013_05_01_archive.html
są dostępne dla wszystkich i ie tylko on zna j.ang i umie sobie coś przetłumaczyć tak dla wiadomości ogólnych i nie widzę nic dziwnego że ktoś ma coś podobnego na stronie.
"

Nie będziesz się wypowiadał, ale będziesz ^^ i żaden ze mnie Pan, bosz. 
No cóż, jakbyś się przypatrzył uważnie to na górze jest taki pasek. Po prawej stronie jest taka zakładka o nazwie "LINKI".
btw skoro znasz angielski, to po co tutaj wchodzisz?!  Nie podoba się to nie wchodź, ktoś Cię zmusza? Czytaj sobie najświeższe wiadomości z FTR, meh.
Ponownie, PODOBNE to nie to samo co SKOPIOWANE.
btw dzięki za linki.

Kiedyś popełniłem taki fajny post pod tytułem parę spraw organizacyjnych, przeczytajcie zanim cokolwiek będziecie pisać.
Kopia to kopia, nie jest równoznaczna z tłumaczeniem. Skoro ktoś wkleja na żywca czyjąś pracę pod swoim nickiem/nazwiskiem itp to już sobie sami dopowiedzcie.
Kończę, bo nie mam czasu na takie pierdoły. 
Chcecie to się sami się przekrzykujcie w tym padole żółci, mogę nawet Wam stworzyć specjalną zakładkę "DoM1N aka google translator, prawda czy fałsz". 

Kończę, bo muszę wrzucić kolejne teksty w google translatora, ave.
testy zdobycznych czołgów


pfff, n00b, stockowa wieża KT...

Q&A 13.06.2013, cz.I

- zniszczenia obiektów zależne od typu używanych pocisków (czy AP, czy HE) jak na razie nie są planowane
- w związku z wprowadzonym w Rosji anty-gejowskim prawem; SerB stwierdza, że to nie ich sprawa, aby wyciągać konsekwencje np. wobec klanów pro-gejowskich itp. i odsyła graczy do supportu
- warunki roamingu na razie nie zostaną ujawnione
- prędkość naprawy czołgu nie zależy od liczby załogantów, ale od średniej wartości umiejętności naprawy; czyli 4 załogantów ze 100% skillem naprawy, nie naprawia szybciej pojazdu niż załoga 5cio osobowa ze 100% skillem naprawy
- grubość pancerza nie wpływa bezpośrednio na szansę zabicia załoganta od splashu pocisku HE, tylko w sposób pośredni
- opancerzone wozy bojowe nie zostaną dodane do gry w najbliższej przyszłości
- nie będzie 4tego slotu na moduły/sprzęt eksploatacyjny
- FCM 50t nie dostanie buffa zarobków - "Zarobki wzrosną wraz z twoimi umiejętnościami. Nie kupujesz automatycznych zarobków, ale możliwość zarobku w dobrym meczu."
- mniej popularne linie rozwoju nie dostaną buffa
- SerB nie rozumie dlaczego Storm ujawnił fakt obniżonych współczynników expa u TDków; wg SerBa sprawy expa i kredytów nie powinny być upubliczniane
- Q: "Drogi SerB'ie, jakiś klan zmienił swoją nazwę na "Sumienie cholernego SerB'a" czy wyślesz na nich raport?" A:"Po co? Ta nazwa i tak nie ma sensu, ja nie mam sumienia." 
- na swój sposób rozciągnięcie art o 2 tiery zostanie zrekompensowane zwiększony expem za zadany dmg

troll alert


zbanujcie tego trolla podszywacza ^^


IS - trolling master

Co tam SerB i jego trollowanie, spójrzcie co dzisiaj odgrzebano na wykopie.


źródło: LINK

T71 @Quickybaby