czwartek, 11 kwietnia 2013

Q&A 11.04.2013

- historycznie, trzecim członkiem załogi T-80 był celowniczy
- stary mechanizm tracerów (gdzie można było zobaczyć smugi niepodświetlonych wrogów) nie powróci
- deweloperzy mają spory zapas pomysłów dotyczących optymalizacji gry na kolejnych parę lat
- wszystkie działa SPG zostaną kompletnie przebalansowane, nie wykluczając także wprowadzenia nowych dział
- oficjalny 'noobmeter' od WG jest zaplanowany do implementacji w przyszłości
- planowane jest zaimplementowanie funkcji przenoszenia załogi z czołgu premium, do czołgu regularnego (i odwrotnie) za pomocą jednego kliknięcia
- KV-1S jest dobrze zbalansowany
- prędkość maksymalna Obj.261 (zbudowany na podwoziu IS-7) nie zostanie zwiększona
- możesz mieć tylko 3 walki pod rząd będąc na samym dole tabelki, MM wymusza na 4tej bitwie, abyś był czołgiem topowym lub gdzieś pośrodku tabelki
- w przyszłości, będzie możliwe odzyskanie przypadkowo wyrzuconej załogi; jak na razie nawet support nie jest w stanie przywrócić poprzedniego stanu załogantów
- zasady kar za TK będą zmienione, właśnie trwają nad tym prace
- możliwe, że średni dmg na bitwę zostanie oficjalnie wprowadzony i będzie widoczny w profilu danego gracza 
- nowy filmik ukazujący tajniki mechaniki WoT'a pojawi się wkrótce
- SerB stwierdza, że problemem we wprowadzeniu T-62A było to, że niektóre z jego parametrów były za dobre, a niektóre niewystarczające. Poza tym czołg był zbyt nowy, jednakże wszystko skończyło się happy endem i SerB jest zadowolony z obrotu spraw
- maksymalne wychylenie działa w grze to 45st, wtedy pocisk artyleryjski leci najdalej. Np. jeśli arta stoi na wzgórzu nachylonym pod kątem 30st, to wychył działa wyniesie maksimum 15st
- deweloperzy nie oglądają bugów wrzuconych w formie filmików na youtube
- co do dział SPG używających ładunków dwuczęściowych (osobno pocisk i ładunek wybuchowy); rozważane było wprowadzenie możliwości zredukowania materiału wybuchowego w celu nadania pociskom bardziej stromej trajektorii lotu pocisku, jednakże pomysł zarzucono
- nie było T-44 z 1941 r., istniał tylko projekt A-44
- Object 430 nie będzie wprowadzony jako Sowiecki 8 tier

zmyślone pojazdy US, cz.I

Amerykańskie drzewko jest pełne pojazdów małoseryjnych, prototypowych i istniejących tylko na papierze. Jednakże niektóre niszczyciele czołgów, aż nadto naginają rzeczywistość. Pojazdy te to T25, T25/2, T28 Prototype, T28 oraz T110E4.

T25 / T25/2

Niszczyciel czołgów T25 powstał na bazie rewizji kadłuba średniego czołgu T23 pochodzącego z 1943 r. Działo, które zostało na nim zamontowane, to 90mm zmodyfikowane działo przeciwlotnicze, przemianowane później na M3 90mm. Zaprezentowany poniżej model może nie wygląda dokładnie jak podwozie T23 (bardziej przypomina T1/M6), ale wg źródła* jest to prawdziwy prototyp T23. 
Z niewiadomych przyczyn WG nie zdecydowało się nazywać T25 modelem T23 AT, które byłoby bardziej odpowiednim nazewnictwem.

Prototyp kadłuba T23 z zamontowanym działem 90mm.
Sprawa T25/2 jest zupełnie inna. Nie ma żadnych dowodów, które dokumentowałyby montaż wieży M36 na kadłubie T23. Jednakże taka kombinacja jest możliwa, ponieważ 69cio calowy pierścień wieży jest taki sam, zarówno dla T23 jak i dla Jacksona. Również wieża M36 była projektowana w tym samym czasie co seria pojazdów T20 i istniało wiele możliwych wariantów rozwiązań technicznych.
Jednak ciągle T25/2, jak się wydaję, to tylko koncepcja hipotetyczna. Prawdziwy średni czołg T25 z zamontowanym działem M3 90mm w zamkniętej wieży, deklasowałby T23 z wieżą M36; dodatkowo T25 prowadziłby wprost do Pershinga.

W zastępstwie T25/2 WG powinno przyjrzeć się prawdziwemu T25 z działem 90mm. Konkretnie chodzi o model T25E1 #13, który był modyfikacją T25 wyposażoną w zaawansowany dalmierz.
Przeprojektowanie T25E1 z czołgu średniego na niszczyciel nie byłoby nowością (T30), ponadto T25E1 będzie miał możliwość zamontowania działa 105mm T5E1.


T25E1 #13 z systemem dalmierzy.
T25E1

Przykład montażu działa T5E1 na zmodyfikowanym T25E1 #13. Byłby to niezły 8 tierowy TDek, jeśli charakteryzowałaby go przyzwoita mobilność, pancerz na wieży, a działo dostałoby parametry lepsze niż to z T32.
Skoro T25E1 #13 znajdzie się na 8 tierze, w następstwie tego powstanie luka na 7 tierze - idealnie pasowałby tutaj T78.
T78 był projektem niszczyciela bazującego na podwoziu czołgu lekkiego T24, z zamontowaną wieżą M36. Jeśli wyposażyć by go w działo 90mm świetnie spełniałby rolę TDka na 7 tierze.
WG podobno wie o istnieniu T78, jednakże nie odnaleziono żadnych zdjęć pojazdu.
Z pewnością jednak nie stanowi problemu odpowiednie wymodelowanie T24 z wieżą M36.

T24E1*Hunnicutt Pershing: A History of the Medium Tank T20 Series


autor: Priory_of_Sion 
źródło: LINK 
tłumaczenie: DoM1N 

gay-rage

W związku z drugimi urodzinami WoT'a nasz garaż przywdział urodzinową skórkę:Jeśli chcecie się go jednak pozbyć wystarczy ściągnąć FIX'a autorstwa Xoff'a.

Instalacja:
- ściągnąć fix'a (ok. 10 Mb)
- rozpakować zawartość
- skopiować zawartość do katalogu World of Tanks
- cieszyć się grą bez urodzinowego garażu