czwartek, 21 marca 2013

Q&A 21.03.2013

- według strony wot-news.com, test nowego patcha rozpocznie się w kwietniu. Patch jest już gotowy, ale ma już z góry ustaloną datę premiery - "kilka tygodni przed majem"
- Q: "czy jest jakaś szansa, większa niż 0%, aby podczas jakichś ważniejszych zmian w grze przywrócono znaczenie pancerza w walce?" A:"0,001% to więcej niż zero :) Bez komentarza."
- dostaniesz o 1,333 więcej doświadczenia (żeby nie było, jest to mnożnik) gdy sam podświetlasz wroga i zadajesz mu dmg, niż miałbyś nabijać dmg z podświetlenia członka drużyny
- Storm wytłumaczył dlaczego AMX ELC, nie jest nazywany ELC Bis. "AMX to firma, a nie nazwa czołgu. Natomiast Bis oznaczał modyfikację/wariację. Jednakże nasz ELC uwzględnia nie tylko ten jeden wariant pojazdu, dlatego też możemy usunąć "Bis" z nazwy."
- penetracja złotych pocisków bazuje na prawdziwych wartościach penetracji

- "Nad czym będą pracować Chris Taylor i jego studio?" "Na razie bez komentarza, ale nie będziemy ich trzymać jako ekipę rezerwową."
- nowy system kamuflażu (planowany na patch 9.0) jest zupełnie oddzielnym projektem, którego celem jest zwiększenie znaczenia instalowanych modułów dodatkowych i umiejętności oddziaływujących na współczynnik kamuflażu dużych pojazdów.
- nick osoby, która uszkadza nasz czołg pojawia się tylko w przypadku otrzymania trafienia krytycznego, nie zaś w przypadku otrzymywania zwykłych obrażeń. Wprowadzono taki system w celu uniknięcia spamu informacyjnego.
- nie będzie zdjęć z wczesnych testów nowej fizyki (havok). Kiedy zostanie to już ogłoszone, będzie to coś wielkiego, konferencje prasowe i takie tam.
- T-70, zgodnie z historią, nie będzie mógł spełni roli działa przeciwlotniczego
- wentylacja daje bonus do mentora
- nie bedzie "urlopów"/"zawieszeń kont, jeśli nie chcesz grać to nie graj - przeżyjesz bez grania
- jeśli zgłosisz 5 razy jednego gracza podczas meczu, wcale nie pomagasz (zapewne support nie bierze takich spamerskich raportów na poważnie)
- gracze już pytają co będzie prezentem na nowy rok. I jak zwykle SerB im ripostuje: "Mamusie i tatusia też męczycie już w marcu, o to jakie prezenty otrzymacie na gwiazdkę?"
- najwyraźniej naprawiono już błąd przez który tracono medal snajpera w przypadku kiedy sprzymierzony noob "przypadkowo" w nas wjechał
- "śmieszne" osiągnięcia jak np. drwal (za przewracanie drzew) zostały porzucone dawno temu, z powodu obaw przed niewłaściwym zachowaniem podczas bitw

3 komentarze:

 1. "- według strony wot-news.com, test nowego patcha rozpocznie się w kwietniu. Patch jest już gotowy, ale ma już z góry ustaloną datę premiery - "kilka tygodni przed majem"
  Taa to samo co w przypadku francuskich czołgów, które w większości mieli już pół roku przed ich wprowadzeniem.

  "- T-70 nie będzie mógł strzelać, zgodnie z historią, w latające cele."
  Tego jakoś nie mogę zrozumieć - chodzi o to że nie będzie zbytnio podnosić lufy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. chodzi o działo przeciwlotnicze :)

   Usuń
 2. Czyli w przeciągu miesiąca patch powinien się pojawić, już nie mogę się doczekać Leoparda 1 :P

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.