środa, 19 czerwca 2013

Q&A 19.06.2013, cz. I

ok, jedziemy
po wprowadzeniu patcha na forum zebrały się arty płaczki i zaczęło się spamowanie tematu Q&A, a że SerB nie daje sobie w kasze dmuchać to się zaczęło ^^

- "czerwony ekran śmierci" w widoku snajperskim powrócił! Podobno to przez nowy system dynamicznych tekstur, który ustawia wszystko na minimum, a potem się elegancko crash'uje.
- ceny pocisków zostały ustalone nie tylko na podstawie dmg i penetracji, ale także brano pod uwagę typ działa. I tak np. "słabsze" pociski KV-5 są droższe, aniżeli te "mocniejsze" złote, podkalibrowe z KV-4
- dev'si uważają, że prem VIII nie ucierpią (za bardzo) z powodu IX tierowych art
- dalsze środki zapobiegające napływowi art w bitwach? Jeśli będą konieczne. (na RU nic się nie zmieniło, dalej 5 art vs 5 art)
- Q: "Teraz wszystkie działa mają generalnie tą samą celność!!!11" A: "Straszne..."
- Q: "Mody nie działają!11) A: "Zaiste, straszne..."
- Q: "Priest przesunięty na inny tier? WTF?" A: "Straszne..."
- Q: "Ilość art wcale nie zmalała..." A: "Straszne..."
I tak w kółko bla bla bla 
- Q: "Odinstalowuję tą grę!" A:"Ojejku, straszne..."
- Q: "Chyba nie masz zbyt bogatego słownictwa..." A:"Straszne..."
- Q: "Musisz sobie robić jaja z graczy, którym ten patch się nie podoba?" A: "Rany, jakie to straszne..."
- Q: "FPSy spadły!" A: "Hmmm, straszne..."
Później SerB został zapytany dlaczego nie szanuje graczy "Konieczne jest rozdzielenie na prawdziwych graczy i na idiotów. To dwie zupełnie inne kategorie. Respektujemy graczy, ale z idiotami nie jest tak łatwo. Ten obecny wysyp trollów zdarza się dość regularnie - przychodzą tu (Q&A) i paraliżują ten wątek na forum."
- wskaźnik penetracji w grze działa automatycznie, nie ma potrzeby ręcznego "dostrajania"
- dynamiczna kamera działa jak należy "możesz ją wyłączyć jeśli chcesz"
- jest wielce prawdopodobne, że będzie można ustawić różne opcje dźwiękowe dla systemu 2.0, 2.1 i 5.1

14 komentarzy:

 1. Podejście WG do "klientów"

  OdpowiedzUsuń
 2. a mi sie ten patch zajefajnie podoba.Smiem stwierdzic ,ze chyba najlepszzy patch do trej pory

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak dla mnie nic nie pobije patcha 6.4 :3

   Usuń
 3. Szczerze mówiąc, to jest jeden z najlepszych patchy do tej gry... wreście da się grać w "czołgi", a nie w "ukrywanie przed artą", serio.

  OdpowiedzUsuń
 4. Pozwolę sobie zaznaczyć, że "idioci" jak to SerB ich nazwał są wodą na młyn tej gry bo to oni głównie kupują golda i utrzymują WG.

  OdpowiedzUsuń
 5. "Wreście" nie daje się grać wcale.
  Artą nigdy nie grałem.
  Ale z powodu rozkurwionego systemu dźwieków, modów, kolejnego spadku FPS, GRAĆ NIE SPOSÓB.
  Chyba żegnam się z tą badziewną grą i jej aroganckimi skurwiałymi SerB'ami.

  OdpowiedzUsuń
 6. Grałem dzisiaj na RU i nie widziałem żadnego artykuł party. Powiem więcej częściej niż przed patchem zdarzają się bitwy, gdzie nie ma art.

  OdpowiedzUsuń
 7. mam pytanie jak wrzucacie plik na http://wot-dossier.appspot.com/ to też wam teraz nie wyświetla niektórych czołgów i pokazuje inną liczbę bitew? wiecie ocb?

  OdpowiedzUsuń
 8. SerB to kawał chama, bo idiotami nazywa tych, którzy go żywią. Tyle, że wraz z powolnym wejściem konkurencji może się to skończyć. Jeżeli taki jest poziom jego odpowiedzi, to stoi na poziomie gimbazjalisty potrafiącego odpowiedzieć "tak jak twoja stara".

  OdpowiedzUsuń
 9. Ludzie zwracają uwagę na faktycznie niedociągnięcia produktu, a ten nazywa ich idiotami. Jeżeli po czymś takim nadal będą mu płacić - to ma rację

  OdpowiedzUsuń
 10. Niedociągnięcia... SerB ma rację, widać takich imbecylów nawet tutaj.
  "Działa mają taką sama celność!!!", "Mody nie działaja!!", "Priest przesunięty na inny tier!", "Odinstaluję WoTa!!" - zaprawdę, istne niedociągnięcia...
  Jakoś wątpię, aby ci idioci płacili... poziom ich wpisów jest taki niski, że wierzyć się nie chce, że ktoś taki mógłby przejść przez procedurę kupna złota.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. imbecylem to jesteś sam, jeśli dla ciebie jest normalne obrażanie swoich klientów (czyt. każdego gracza WoT) to nie mam pytań.. Aż się nie mogę nadziwić kto wybrał takiego palanta na takie stanowisko (odpowiedzialny za PR).

   Usuń
  2. martwi mnie to że poziom pytań, które są publikowane nie mają jakiekolwiek wartości. Z 80% pytań bym wywalił automatycznie ponieważ są niskiej wartości. Pytać można o wydajość kart graficznych. Brak obsługi wielu rdzeni. Brak systemu powtórek. Brak widoku 1 gracza w każdej bitwie. Czemu wprowadzenie Havoca trwa blisko pół roku przy własnym silniku gdzie takie rzeczy były tworzone ok 5 lat temu bez problemów. Tego jest masa. Tylko nigdy nie ma pytań konkretnych albo są wybierane takie jak te artykule, i jest to co jest. Przykra sprawa bo każdy by coś chciał żeby gra szła do przodu, ale tak jak Domin zauważył wsadzenie timera do gry trwa ok pół roku to jest straszne. Cieszą mnie natomiast odpowiedzi serba "że jak mi się nie podoba to nie graj" dlatego WoWp i WoWs nie będę grał bo mi się nie podoba jak gimnazjaliście.

   Usuń
 11. Wszystkie odpowiedzi z cyklu "to straszne" dotyczą zmian w pathu 8.6, to co miał odpowiedzieć?, choć mógł grzeczniej.
  A co do ostatniego to spadek FPS co aktualizację to już w WoT taradycja i póki nie zmienią silnika graficznego w kliencie to będzie tylko gorzej i równie brzydko.

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.