sobota, 1 czerwca 2013

8.6 - nowy system spotowania vs Jagdpanzer E-100

Tabelka pokazująca nowy system kamuflażu w teście Nr 1 patcha 8.6 .
Jagdpanzer E-100 jest spotowany przez FV4202 ze 100% załogą, bez lornetki i optyki, radiooperator posiada jedynie perk odpowiedzialny za poprawę zasięgu widzenia (3%).

Krzaczek testowy znajduje się tutaj:Wyniki:

źródło: http://world-of-ru.livejournal.com/2021014.html
autor: newsash

System kamo w nowym patchu podobno nieźle kuleje, jak np. "stodoły" znikające 70m od spotera. Redukcji uległo kamo krzaczków, a zmianie uległy wszystkie współczynniki kamuflażu na pojazdach. Teraz największym bonusem mogą cię cieszyć TDki. Nie możemy zapomnieć o mega dużych HT, czy TD (jak wyżej wspomniany Jgpz E-100) gdzie założenie siatki naprawdę będzie miało wymierny efekt. 
Skrócenie dystansu wykrycia z 421m do 338m to już coś konkretnego (załoga 100% camo skill + siata + kamuflaż wizualny).
Zapewne cały mechanizm musi być jeszcze dopieszczony i może coś się jeszcze zmieni w teście Nr 2. Ostatecznie może się to też skończyć wycofaniem jakichkolwiek zmian w finalnej wersji patcha. No, ale pożyjemy zobaczymy.

9 komentarzy:

 1. na teście w ogóle jakieś problemy ze spotowaniem, znikają czołgi, nawet sojuszników, szczególnie przy grze artyleria.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. przeciarzenie serwerow

   Usuń
 2. a wiadomo kiedy konkretnie wejdzie 8.6? bo muszę wybadać i kupić t92 przed patchem a chce zużyć jak najmniej wolnego expa(którego będę musiał konwertować za złoto)

  OdpowiedzUsuń
 3. czy dobrze rozumiem ? Umiejętność "camo" chuja daje ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tej kwestii nic się nie zmieniło, camo skill na stodole dickensa daje, ale mechanizm siatki i wzorków owszem, buffnięto.
   Popatrz na wzór.

   Usuń
 4. po co ci to t92, chyba najbardziej po dupie dostało

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a czemu nie? skoro mam już 220k exp na m40/43 to mam zostawić i później po 8.6 za 200k wybadać 9 tier i za kolejne 250 znowu t92? i w sumie wydać co najmniej 10kk kredytów zamiast 3,5kk?

   Usuń
 5. Jestem za tym aby poprawili system kamo w następnym teście, bo chociaż obecnie jest to z zyskiem dla mojego ukochanego SU-100Y, to jednak "niewidzialność" tak wielkich pojazdów (nieważne czy HT, czy TD) jest nieuczciwa i psuje zabawę innym.

  OdpowiedzUsuń
 6. A ile kosztuje teraz siatka? Jeśli zmiany są na plus to podejrzewam, że podnieśli tez jej cenę.

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.