czwartek, 16 maja 2013

LeFH 18

 
LeFH 18
- przeskakuje na V tier,
- celność dostaje nerfa z 0,49 na 0,73
- cena amunicji ulega podwojeniu
- prędkość pocisku zostanie zredukowana

Zmiana ta spowodowana jest tym, że przy rozciągnięciu artylerii do X tieru, LeFH już dłużej nie będzie pasował do IV tieru.

10 komentarzy:

 1. Przy tej wadze losowań i dmg jakie zadaje V i VI (bo takie będzie miał teraz losowania) również nie będzie pasował do 5 tieru. Będzie pukanie po 70 ...

  Artystów trafi jedym słowem w 0.8.6 jasny grom ...

  OdpowiedzUsuń
 2. WG powinno zwrócić golda posiadaczom tego tanka, teraz to jest super crap.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. WG powinno na miesiąc umożliwić sprzedaż artylerii po 100% ceny zakupu, bo coś czuje że sporo graczy przestanie grać SPG (w tym ja).

   Usuń
  2. Masz racje Lupsonic.
   Niech mi zwrócą 750 golda ( a co w promocji sobie kupiłem :P ).

   Co do trafiania na T5/6 to i tak czesto na nich trafia wiec zbytniej różnicy w losowaniu nie będzie, ale celność maszakra.

   Usuń
  3. iowa74: zgoda różnicy w losowaniach raczej nie będzie jednak dodaj do tego celność + skupienie działa po zmianach i policz sobie średni dmg zadawany 5-6 tierom w przypadku trafienia bezpośredniego i pośredniego z lefka.

   Będzie to kolekcjonerski prem już ...

   Usuń
  4. Heh oj tak to chyba będzie kolejny biały kruk na miarę Obiekta 263... który tak na prawdę nie istnieje! :D

   Usuń
  5. ekstra maszynka, dająca masę frajdy w grze, a przy tym nie będąca tak upierdliwą dla graczy, jak grille czy SU-5.

   ale oczywiście WG musi się wychylić i to spiep...ć

   Usuń
 3. Mam nadzieję że po łacie 8.6 wszystkich arciarzy szlak trafi:). Może w końcu wyciągną czołgi i zaczną grać w strzelankę zamiast w jakieś nie wiadomo co.
  Z żadnych zmian tak się nie cieszę jak z nerfa arty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. średnio to widzę już teraz jak się trafią 3-4 mocne TD (JGPZE, Oniekt czy Brytyjczyk) to nikt nie wyjeżdża tylko kampi.

   Przy arcie masz te 30-40% (celność arty) że cie trafi, a jak trafi to zadą (400-500 slashem) TD masz 80-90% a jak trafi zabierz 1000 DMG i na hita takiego TD nie ściągniesz......

   Usuń
 4. ehh tylko się cieszyć, że wreszcie sięgnęli po rozum do głowy! Jestem oficerem artylerii i doskonale zdaję sobie sprawę że po pierwsze trafić odłamkowo-burzącym pociskiem artyleryjskim przy strzelaniu ogniem pośrednim (indirect fire) jest po prostu niemal niemożliwe, a po drugie nawet takie bezpośrednie trafienie mogłoby co najwyżej ogłuszyć załogę lub uszkodzić przyrządy optyczne. Nareszcie postanowili zawalczyć z zupełnie odrealnionym obrazem artylerii w grze :)

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.