wtorek, 23 kwietnia 2013

babol w patchnotach 8.5

Zawsze jak wychodzi jakiś news to zastanawiam się nad kompetencją supportu WG.
Tutaj czegoś nie dopiszą, tam zrobią jakąś głupią literówkę, z kolei w następnym newsie zostawią cały akapit nieprzetłumaczony z tureckiego.

Osobiście sam czytam paręnaście razy notkę przed publikacją, ale przecież nie pełnię roli żadnego oficjalnego przedstawiciela WG, bynajmniej...

Zaraz zacznie się flame war na forum przez jedną głupią rzecz. Widać EU dysponowało starymi danymi, albo po prostu wystarczyło wykazać odrobinę chęci.

Jeśli poznać wszystkie szczegóły zmian, możecie przeczytać o nich na pełnej liście zmian:
ah ta składnia zdania 


Tutaj chciałbym po raz kolejny podziękować supportowi za bananka (smaczny był, mniam) za informowanie polskiej społeczności i podgrzewanie atmosfery wokół WoT, ale jak widać do poziomu supportu w trollowaniu jeszcze mi daleko :)

Pod spodem screenshoty od pokapokami (pisał w tej sprawie do supportu 2 dni temu), z jeszcze jednym omsknięciem:
z 740 do 1850 (zamiast 1480)

5 komentarzy:

  1. Spoko, my czytelnicy twojego bloga i tak doceniamy twoją robotę :) WIELKI PLUS DLA CIEBIE. A aferę już podgrzewa inny (też chyba) czytelnik tegoż bloga - http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/237802-aktualizacja-85-zostanie-wprowadzona/page__st__20#top

    OdpowiedzUsuń
  2. Szczerze, to pierwszy raz usłyszałem o tym blogu po Twojej dzisiejszej PM, gdzie pokierowałeś mnie tutaj;) Od dawien dawna czytuje Silenstalkera w oryginale, wczoraj wieczorem rozmawiałem z nim na temat tego "niedopatrzenia" na EU serwerze. Widzę, że głównie tłumaczysz jego bloga For The Record - duży wkład dla polskojęzycznej części społeczności!

    Pozdrawiam


    ~pokapokami

    OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.