niedziela, 9 czerwca 2013

żegnaj patchu 8.5

Z sentymentem będziemy patrzeć na te sceny w przyszłości...


10 komentarzy:

 1. z jakim sentymentem??? czas najwyższy że popsują tak arte, sam skończyłem grać artą bo jest jej za dużo

  OdpowiedzUsuń
 2. 0.8.6. nadchodzi, i dobrze tak mu, "arciarzowi"
  PS. Świetne gościu robi filmiki

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiadomo coś kiedy wychodzi?

  OdpowiedzUsuń
 4. Haa.. w końcu nerfią ten syf bo już wytrzymać nie szło. Artyleria powinna mieć bardzo mały wpływ na bitwę lub co lepsze powinno jej wogóle nie być bo to psuje całą gre. Ale się cieszę z tego patcha 8.6

  OdpowiedzUsuń
 5. co za same mózgi.. problem nie był z arta, ale z jej ilością na bitwe.. (wystarczyło wprowadzić limit art, ale po co lepiej skopać całą grę)

  OdpowiedzUsuń
 6. No brawo sami anonimowi , same arty płaczki.
  Problem nie jest z siłą arty tylko jej iloscioą w bitwie. A to w 0.8.6 sie nie zmieni, a raczej wzrośnie. Teraz nawet na niskich i średnich tierach bedziecie mieli po 5 art na team.
  Brawo płaczki, chcieliście, to macie, nadal bedziecie schodzili na hiota tak jak tgeraz, ale teraz na kazdym tierze oprócz pierwszego.

  OdpowiedzUsuń
 7. Problemem jest MM i gracze. MM bo robi bitwy typu 10 HT + 5 art bez żadnego scota i muszę moim E-75 spotować bo reszta HT-eków ma jedne zwój mózgu i nie pomyśli co zrobić w takiej sytuacji tylko chowa się za skałka i czeka na bombę z nieba by zaraz lecieć na forum i wylewać żale.

  Taktyka większości graczy polega na kampieniu, gdyby jednak grali tak jak WG pokazuj na swoich filmikach czyli dynamiczna walka na krótkie dystanse i w zwarciu to art by nic nie ubiła. jedyne do czego by strzelała to do kamperów w bazie.
  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. August co ty pieprzysz. Weź wyjedź IS-7 na otwartą mapę gdzie jest 5 art na drużynę i to przeżyj. Widać że nie masz nawet E-75 skoro teraz tak piszesz.

   Usuń
 8. Raczej nie będziemy patrzeć z sentymentem. Niech nerfią albo w ogóle usuną. Co w ogóle artyleria ma wspólnego z bitwami pancernymi? To jest World of TANKS. Z góry już odpowiem, bo zaraz ktoś się przyczepi. Niszczyciele były do zwalczania czołgów i nie mam nic przeciwko nim. Arta za to nie była.

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.