środa, 1 maja 2013

Q&A 01.05.2013

- WG tym razem nie odpuszcza, rosyjska firma kopiująca WoTa (ponownie ^^) została pozwana
- dev'si myśleli o ograniczeniu załadunku złotej amunicji, ale ostatecznie porzucili ten pomysł
- T32 i M46 są świetnie wyważone (zbalansowane)
- Myszka zapitala z prędkością nadaną przez jej twórców
- Chiński TDek Type 100 to... SU-100
- jeśli ustawienia graficzne są na poziomie minimalnym, przez niedokładność odwzorowania terenu, często mimo, że wizualnie tor lotu pocisku wygląda w porządku, pocisk może zaryć w ziemie
- mechanika gry pozwalała na pożar silnika po każdym trafieniu (bez względu na zadany dmg). Jednakże dodano próg dmg na uderzenie, m.in. po to żeby lolki po trafieniu z karabinka nie paliły się tak często. Nadal silnik może zapalić się po każdym trafieniu, ale uwzględniając przy tym minimalny próg dmg na hita. Należy pamiętać, że silnik nie musi być uszkodzony, żeby się zapalił.
- być może szczegółowe dane pancerza zostaną wprowadzone do garażu
- płotki, murki i inne zniszczalne elementy wystroju map, powodujące wyhamowanie pojazdu, zostaną naprawione
- torowiska zostaną obniżone,
- skrzynki pośrodku bazy nie zostaną usunięte
- mechanizm pocisków AP/APCR pozwalający im penetrować "miękkie" obiekty, np. snopki siana, zostanie zaimplementowany w patchu 8.6... ale same "miękkie" elementy zostaną poprawione później (de facto, będzie można przebijać snopki siana, ale snopki nie będą przebijalne ^^)
- osłona przeciw-odłamkowa zostanie przerobiona i jej wartość ochronna będzie inna dla różnych czołgów (od 15 do 30%)
- znajdą się również inne "opcje" dla tych co boją się art (uprzedzam, nie chodzi o "no arty mode", a o jakieś inne środki ochrony; Schürzen?!)

10 komentarzy:

 1. to że chińskie TD to będzie to samo co ruskie nie powinno dziwić :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Siemasz. Mam pytanko ostatnio duzo sie mowilo o usunieciu IS3 z gry i rozdzieleniu IS na IS1 (na 7 tier) i IS2 (na 8 tier). Nagle o tym zapomnieli czy porzucili ten pomysl?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczerze mówiąc, pierwsze słyszę. A mógłbyś podesłać źródełko tych zażartych dyskusji?
   Pewnie takie samo co to, że E-75 będzie prem tankiem :)

   Usuń
 3. http://world-of-tanks.eu/aktualnosci/-929--na-tropie-world-of-tanks-30-edycja-specjalna/ -> "IS-3: potwierdzone - w związku ze zmianą Radzieckiego IS-2 na 8 tier, IS-3 nie zostanie jednak czołgiem premium."

  OdpowiedzUsuń
 4. http://world-of-tanks.eu/aktualnosci/-914--na-tropie-world-of-tanks-29/ -> "To możliwe, że Sowiecki IS-2 zostanie przeniesiony na 8 tier."

  Byly jeszcze watki na paru forach, ale nie znajde teraz :P

  OdpowiedzUsuń
 5. http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/206231-wy-pytacie-maho-odpowiada-tydzien-iv-edycja-rozszerzona/#top <- a jednak znalazlem :P najwieksza dyskusja na ten emat

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. fun fact: topic został skasowany, wraz z moim bananem. Po interwencji u Overlorda, topic przywrócono, badam ts tsss

   A wracając do tematu: wiesz jak to jest, WG jest zakręcone jak ruski termos. Może będą jakieś przetasowania jak wejdzie nowe drzewko?! Trzeba czekać na jakieś nowsze info.

   Usuń
 6. ok dzieki :) Mysle ze go nie rusza w koncu IS3 chronologicznie pasuje w to miejsce w ktorym jest i nie moge sobie wyobrazic jakbym z IS2 mial przechodzic od razu do T-10/IS8... A usuniecia go (IS3) z gry nie biore pod uwage przeciez to symbol sil pancernych poczatku zimnej wojny :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie mi też pasuje tam idealnie :) Może jakieś rozgałęzienie dadzą na 3 linie HTków.
   Anonimku, nie wstydz się i się zaloguj ;)

   Usuń
 7. :) nie wstydze sie :D swoja droga odwalasz kawal fajnej roboty na tym blogu. Szkoda ze znalazlem go tak pozno. Wracajac do IS3 ew. moga zrobic przejscie z IS do IS3 a z niego do OBJ704 i IS8, a prosta linie zrobic od IS do IS2. Ale to juz glebokie spekulacje i raczej BARDZO malo prawdopodobne.

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.