środa, 1 maja 2013

gramy z głową: zwiad pasywny

Jak wszyscy wiecie uczymy się całe życie, tak więc trzeba od czegoś zacząć ^^
Z sirturok'iem startujemy z serią poradników z których każdy na pewno wyłuska coś dla siebie i nauczy się czegoś nowego.

Akurat w tym odcinku mam na myśli scoutów samobójców, co potem mają pretensje do całej drużyny, że nikt im tyłka nie osłaniał podczas zwiadu.
Nieważne, że arta ledwo co przejechała 10m, a pociski w połowie załadowane.

W roli głównej, znany aktor polskiej sceny WoTowskiej: DominikWrobel
Dmg po wykryciu: 7018

7 komentarzy:

 1. Wszystko fajnie, tylko parę błędów w komentarzu i jeszcze to dmuchanie w mikrofon.

  E-75 było świecone przez T34, a "brak potrzeby przechwycenia scoutów" polegał na tym, że nawet nie próbował i dał im wjechać na naszą artę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta mapa jest wspaniała na pasywny scouting, t-50-2 z dwoma kolegami na arcie udało mi się zrobić 9k po wykryciu. Podobnie fajna jest malinówka (standardowa bitwa).

  OdpowiedzUsuń
 3. Przydatna seria dla wielu osób. Zajrzyjcie na kanał tazilona, ma na vk28 23k bitew. Tutaj wielki poradnik jego autorstwa, ujrzałbym w wersji polskiej, ale sam wszystkiego nie zrobię! Na pewno jakieś ciekawe powtórki tam się znajdą.
  www.tazilon.net
  ~szacho

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zalogowałem się, żeby nie było, że ktoś mnie podrabia ;p

   Usuń
 4. DominikWrobel1 maja 2013 16:51

  Trochę musiałbym się wracać z lasku aby łapać owego scouta nie wiem czy ktoś by się wracał w mojej sytuacji.
  Co do świecenia E-75 z niego miałem 100% jego HP. T34 go nie świecił a sam się zaświecił po strzale. Wątpię aby ktoś na T34 miał max spota.
  Na powtórce tak to wygląda że T34 go świeci bo nawet mi znika owy E-75 z oczu. Ale sprawdzałem specjalnie na wot-replays.org kto świecił E-75 i o dziwo to byłem ja. Niestety ale powtórki na owej stronie z poprzedniej wersji skasowano :/ a sam czyszczę folder co jakiś czas aby za dużo nie zajmował. Trzeba będzie wrzucać jeszcze powtórki na http://wotreplays.com/ bo tu widać nie znikają i można sprawdzić zadany dmg każdemu wrogowi i ze spotu również.
  ~DominikWrobel
  P.S. można się tu jakoś po ludzku zalogować? Tzn. ksywką jak to zrobił szacho?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz to zrobić poprzez konto Google.

   Usuń
 5. W kwestii mikrofonu - tylko w tym odcinku był z tym problem, w kolejnych jest już ok. Co do ewentualnych błędów w komentarzu, myślę, że Dominik wszystko wyjaśnił.

  pzdr

  sirturok

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.