piątek, 19 kwietnia 2013

wyciekły informacje dot. kont


Lepiej zmieniajcie hasła dostępu, bo coś się WG ulało.

W trakcie naszych standardowych działań związanych z bezpieczeństwem gry dowiedzieliśmy się właśnie, że w związku z niewielkim problemem część informacji osobistych została narażona na niebezpieczeństwo.
Od razu rozpoczęliśmy sprawdzanie tego zajścia i zapewniamy Was, że informacje dotyczące finansów są bezpieczne. Wydaje się, że narażone mogły być niektóre skróty (hasze) haseł i adresy e-mail.

LINK

update: 
Ooo! I nawet 300 golda za to sypną.


Rozpoczynamy akcję „Zmień hasło”. Jeśli zmienicie hasło w czasie jej trwania, otrzymacie 300na swoje konto.
Aby wziąć udział w naszej akcji, zmieńcie obecne hasło na bezpieczniejsze. Nowe hasło powinno:
 • zawierać małe i duże litery oraz cyfry,
 • składać się z co najmniej 8 znaków.
W celu zmiany hasła zalogujcie się do portalu World of Tanks, przejdźcie do Gabinetu prywatnego i wybierzcie opcję Zmiana hasła. 300 sztuk złota zostanie przydzielone jednorazowo po zmianie hasła.

4 komentarze:

 1. Chyba jakaś grubsza sprawa. Fajnie że WG przyznało się do tego, i fajnie że zachęca do zmiany hasła rozdając golda. Duży plus za taką postawę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. co tu jest fajniego wlasnie pokazali jak bardzo intereuje ich forsa zamiast zwiekszac bezpieczenstow naszych danych i poprawiajac bugi wgrze dodaja tylko kolejne durne czolgi, taki wyciek to juz jest powazna sprawa, ale nie daja przeciesz golda wiec jest super

   Usuń
  2. Wiem że to poważna sprawa, ale przyznali się do tego i zachęcają do zmiany hasła dając golda. Na pewno więcej ludzi to zrobi dzięki temu że dali gold. Poza tym żadne zabezpieczenie nie ochroni w 100%, wycieki są wszędzie i będą wszędzie.

   Usuń
 2. Nie wiem czemu ale albo jest natłok ludzi i strona wisi, albo atak jest poważniejszy w skutki

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.