niedziela, 17 marca 2013

Q&A 17.03.2013

- nie będzie specjalnej mechaniki dla psuedo-przeciwpancernych pocisków morskich
- może być wprowadzona animacja dla wyrzutnika (czyszczenie lufy po każdym wystrzale, niektóre nowoczesne działa mają takie coś). SerB twierdzi, że jest to już wprowadzone w niektórych pojazdach w WoT,
- SerB twierdzi, że Wyznaczony Cel działa w promieniu 15 stopni od osi działa (a nie jak oficjalnie twierdzono 10 stopni)
- najwyraźniej Braterstwo Broni nie wpływa na Wyznaczony Cel
- MTLS-1G14 nie pojawi się na żadnym serwerze,
- dwa niepenetrujące pod rząd pociski HE mogą zabić całą załogę (zasada mówiąca, że "od pocisku HE można stracić nie więcej niż pół załogi" - dotyczy tylko jednego pocisku, a nie dwóch pod rząd)
- ELC może trafić na bitwy z tierami od 5 do 9
- SerB twierdzi że na mapie "Klasztor" nie ma punktów/bugów gdzie czołg mogłyby utknąć
- Ram II jest w amerykańskim drzewku, ponieważ używa amerykańskiego podwozia i powstawał w kooperacji z amerykanami, nie będzie przeniesiony do drzewka brytyjskiego
- szwedzkim kandydatem na czołg ciężki może być KRV, który ważył 45 ton

- SerB twierdzi, że nadchodzące zmiany w systemie kamuflaży są powiązane z tym że nie działa on prawidłowo w powiązaniu z dużymi pojazdami
- korony drzew iglastych (szczególnie chodzi o te dolne, rozłożyste gałęzie, blisko ziemi) zachowują się jak krzaki jeśli chodzi o kamuflaż,
- wg SerBa wieża BT "Christie" jest historyczna
- gracz z wysoko tierowym czołgiem może znaleźć się na mapie Prowincja. Dzieje się to tylko w przypadku kiedy użytkownicy kont prasowych (mogą oni obchodzić system losowania map i wybierać dowolną z nich) wybiorą właśnie Prowincje
- T23 nie powróci w najblizszej przyszłości
- potwierdzono usunięcie T-50-2. Czołg który go zastąpi zostanie przeniesiony na tier 6, ale nie będzie to związane z wprowadzeniem nowej linii T-60/70/80 (i nie będzie to w patchu 8.5)
- AMX-30? "bez komentarza" 

Ciekawa szwedzka podróbka AMX'a, nieprawdaż?
I kolejne ciekawe info, że prasówki mogą wybierać sobie mapę na której chcą grać, buuu, też chce.

8 komentarzy:

 1. Szwedzi zrzynają jeszcze lepiej niż Chińczycy - kadłub i podwozie prawie identyczne jak w IS-3, wieża to kiepska kopia tej z AMX 50.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pod spodem jedna z wersji KRV

  http://static.ddmcdn.com/gif/stridsvagn-103-main-battle-tank-2.jpg

  A tutaj zachowane podwozie, niestety bez wieży

  http://www.sphf.se/Axvall/Images/KRV.JPG

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie orientujesz się czasem czy w miejsce t50-2 zostaną w takim razie dodane 2 czołgi ?Tak jak miało to miejsce z KW-1 dawniej.
  Mam odkrytego od dawna t50-2 i zastanawiam się czy jest sens go teraz kupować i czy zyskam coś przez jego zakup.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ps ten post wyżej o KRV jest mój :)

   Usuń
  2. Generalnie nie lubie t-50-2, wole T-50 no ale nieważne ;)
   Zabiorą Ci T-50-2 i dadzą jego zastępce. Nic nie zyskasz. Chociaż z tego co pamiętam, to jedyny zysk może być taki że zyskasz jednego załoganta, ale co i jak to można sobie gdybać.

   Usuń
  3. Myślałem może że t-50-2 wskoczy na wyższy tier i dlatego sądziłem że będzie jakiś "gratis" jak miało to miejsce z ELC-em.
   No ale pożyjemy zobaczymy: )

   Usuń
 4. Konta prasowe, przynajmniej te Europejskie nie mogą wybierać map. Przynajmniej ja się z tym nie spotkałem, a grałem na prasówkach 0.8.3 i 0.8.4.

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.