sobota, 20 kwietnia 2013

moduły dodatkowe + skille, cz.III

Naprawa, skrzynka narzędzi, siatka i kamo.


 
Skrzynka narzędziowa przydaje się w bardzo specyficznych przypadkach, albo jako tymczasowe zastępstwo przy braku umiejętności naprawy.
Oczywiście naprawa jest jak najbardziej pożądana i jest to jeden z ważniejszych skilli :)

Siatka również przydaje się w specyficznych przypadkach, głównie u scoutów.
Co do skilla pozwalającego zwiększyć współczynnik kamuflażu czołgu, to jak najbardziej jest to również jeden z ważniejszych skilli. Przyjemność stania medem w krzakach i punktowania ślepego wroga jest nie do opisania ^^
Nie mam pojęcia dlaczego tak często ten skill jest pomijany, bo jest lamerski, kamperski i "ja zawsze walczę na pierwszej linii... boom, game over". Przecież system spotowania w grze jest ważnym elementem, a to czy my kogoś zobaczymy jako pierwsi, a on nas nie - ma bardzo duże znaczenie.
Czołgi ciężkie, z racji swych rozmiarów, i wszelkiego rodzaju inne stodoły, powinny sobie odpuścić tą umiejętność.Mój kochany WZ-131, z załogą posiadającą 5 umiejętności.

9 komentarzy:

 1. Co do kamuflażu mam pytanie, może ktoś z Was wie.

  # Towarzysze broni: "Zwiększa główną kwalifikację jak i umiejętności całej załogi (...)". Umiejętności, czyli naprawę, kamuflaż i gaszenie.

  Jak duża jest różnica między 100% kamuflaż, a 100% kamuflaż + 100% towarzysze broni i czy mądrym ruchem (mając tą drugą opcję) zamiast siatki kamuflażowej było zamontowanie ulepszonej wentylacji (która o 5% zwiększa umiejętności załogi - w tym również umiejętność kamuflażu)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wątpię skoro wentylacja nic nie daje to i BIA też nie powinno.
   http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/153735-ktore-umiejetnosci-podnosi-wentylator/page__st__20__pid__3246876#entry3246876

   Usuń
 2. ma ktoś dostęp do moda co pokazuje zasięg widzenia tak jak na tym filmiku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tzn? w którym momencie, na końcu?!

   Usuń
  2. W filmiku z wz-131 na minimapie.

   Usuń
  3. Ja również podpinam się pod pytanie bo z filmu widać że to całkiem przydatny i ciekawy mod. Mógłbyś podać chociaż jego nazwę albo jakiś link do niego, byłbym wdzięczny.

   Usuń
  4. http://wot-shot.com/mini_map_advanced/

   Usuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.